Opis hotelu od 
EXIM
:

4
Cypr/Larnaka

Informacje Ogólne: :

Witamy Lordos Beach w Larnaca Bay. Hotel położony jest tuż przy plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Larnaca (7 km). Pozostałe miasta: Nicosia (45 km), Limassol (60 km). Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, salon fryzjerski, lobby, sklepy, 3 windy, salę konferencyjną i klimatyzację. W 5-piętrowym hotelu personel mówi po niemiecku, angielsku i rosyjsku. Dzieci mają własny program animacji oraz możliwość zabawy na placu zabaw. Mobilność także na urlopie zapewni wypożyczalnia samochodów i rowerów. Do dyspozycji są 3 czynny w sezonie baseny oraz oddzielny brodzik. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu znajdują się informacja turystyczna, dyskoteka, bary/restauracje, postój taksówek, supermarket i przystanek autobusowy. Odległość od hotelu: salt lake (8 km), St. Lazarus (14 km), teatr (7 km), lotnisko PFO (135 km), lotnisko LCA (18 km) i Lefkara (30 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: sala telewizyjna. Hotel posiada parking dla samochodów. Lordos Beach dzięki romantycznymi kolacjami jest idealnym miejscem na podróż poślubną.

Udogodnienia: :

Hotel oferuje kantor, concierge, sejfy, usługi opiekunki, usługi prasowania, pokojówki, pralnię, usługę budzenia i serwis pokojowy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych. Rodzinny hotel oferuje klub dziecięcy, zajęcia animacyjne dla dzieci, brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: usługi tłumaczeniowe, catering i dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Posiłki: :

Śniadanie w godz. 07:00 - 10:00 : bufet. W hotelu znajdują się 2 restauracje. Wieczorem odwiedź bar w recepcji.

Sport i Rozrywka: :

Lordos Beach posiada masaże wodne, saunę i łaźnię parową. Aby aktywnie spędzać czas wolny, hotel oferuje sala gier, program zajęć animacyjnych, bilard, rzutki, grę boccia i tenis stołowy. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: tenis, aerobik i fitness. Lokalne firmy oferują sporty wodne takie jak narciarstwo wodne i skutery wodne. W zależności od pogody i sezonu jako formę rozrywki oferujemy muzykę na żywo i przedstawienia wieczorne.

Dodatkowe Informacje: :

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje, napoje płatne dodatkowo
FB - śniadania, obiady, kolacje, napoje płatne dodatkowo

Bagaż :

Warszawa i Katowice, przelot liniami WizzAir do Larnaki.;
Cena zawiera bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25, który za dodatkową opłatą można zastąpić dużym bagażem podręcznym o wadze;
- 15 kg - 164zł/osobę (max. 56x45x25)
Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 23 kg - 338 PLN (wyloty od 20.10 - 01.12. oraz od 11.01 - 31.03) / 412 PLN (wyloty od 02.12 - 10.01 i od 01.04 - 01.05)
- 32 kg - 430 PLN (wyloty od 20.10 - 01.12. oraz od 11.01 - 31.03) / 504 PLN (wwyloty od 02.12 - 10.01 i od 01.04 - 01.05)
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena Będzie wyższa.

Zamknij okno